SPRZEDAŻ/SERWIS

PARALOTNIE DUDEK PARAGLIDERS

Jesteśmy przedstawicielami firmy Dudek Paragliders produkującej najlepsze na świecie skrzydła PPG, oraz bardzo bogaty asortyment sprzętu paralotniowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na jej stronie internetowej.

PARALOTNIE PRO-DESIGN

Paralotnie, oraz sprzęt paralotniowy austriackiej firmy „Pro-Design”

Austriacka firma Pro-Design działa na rynku paralotniowym od wczesnych lat osiemdziesiątych. Jej nowatorskie produkty, oraz szczególna dbałość o jakość wyrobów spowodowały, że stała się wiodącą firmą w Austrii jak i w Europie. Wszystkie skrzydła fimy Pro-Deign posiadają 3-letnią gwarancję lub 400 godzin lotu.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy w Polsce. Wszystkie wyroby sprzedawane są w cenie promocyjnej, daleko odbiegającej od standardów cenowych w Europie.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, jak również do odwiedzenia strony producenta

KOMBINEZONY

Kombinezon Paralotniowy JMP – Fly School

Kombinezon JMP-Fly School jest specjalnie zaprojektowany dla pilotów paralotniowych. Do jego uszycia wykorzystano materiał z wysokiej jakości membraną przeciwdziałającą jego zapacaniu.

W newralgicznych miejscach / kolana, część koło szyji / wyłożony jest dodatkowo polarem. Na obu udach szlufki do wario. Kieszonki piersiowe przystosowane są do przechowywania radia / w obu przepusty na kable /.

W rękawy wszyte zostały nałokietniki co zasadniczo zmniejsza możliwości penetracyjne wiatru. W połączeniu z rękawicami następuje całkowite uszczelnienie.

Kombinezon wyprodukowany został w pięciu rozmiarach co pozwala na jego dobre dopasowanie do sylwetki pilota.

Cena 500 zł

USŁUGI

Szkoła Paralotniowa „Fly School” posiada wpis do ewidencji Urzędu Lotnictwa Cywilnego jako ośrodek upoważniony do wykonywania przeglądów paralotni  /nr ew. 026 PG/, oraz przekładania spadochronów innego przeznaczenia RSH /nr ew. 140P/.

Badanie przewiewności

Dokonywane jest na szwajcarskie produkcji porozytometrze JDC MK1 firmy JDC ELECTRONIC SA. Wykonuje się na miejscu lub u klienta po uprzednim uzgodnieniu terminu. Można również wysyłać paralotnie pocztą.

  1. 50 zł

Przekładanie zapasów

Przed ponownym złożenie RSH wykonuje się przez dwie doby napowietrzanie materiału, dlatego czas wykonania usługi to minimum trzy dni.

Cena: do 140 kg     –      60 zł

           do 200 kg    –      80 zł

           powyżej       –    120 zł